nr 573 7334
Skrivbord
Mahogny, 1940-tal, längd: 143, djup: 73, höjd: 76
Kondition: slitage
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 30 mars 2009 kl 19:50:43
| Tid |
Kund |
Bud |
29/3 15:17:20
30/3 19:37:26